Jak vyrýsovat svoje břicho v krátkém horizontu

Trik spočívá v dobře nastaveném jídelníčku. Spousta lidí si v dnešní době myslí, že břicho vycvičí a tak docílí svého six-packu. Je to přesně naopak, břicho se dělá v kuchyni. Jak tedy získat to, že se tělo zbaví podkožní vody a bude se dál zbavovat tuku?

Kouzlo je v rychlém metabolismu ale ovšem i správně sestaveném jídelním plánu, který vám dokáže nastavit váš osobní či online trenér. Jsem zastánce pravidelného stravování. Díky pravidelnému přísunu správných živin dokáže náš organismus fungovat lépe. V momentě, kdy naše tělo je nasycené všemi živinami, co potřebuje, a nejsou to 2 sušenky a 3 kafé během dne, ale potravinami, které nebyly zhotoveny jako polotovar, co běžně koupíme v českých supermarketech. Tak docílíme toho, že naše tělo nebude mít důvod uskladňovat zásoby na pozdější dobu v podobě tuku.

To samé platí i o vodě. Plno lidí si myslí, včetně některých fitness trenérů že sůl táhne vodu. V momentě, kdy si dáme o lžičku sole víc přibereme vodu do podkoží. Další nesmysl, sůl je jeden z minerálu potřebných pro život. Hlavně u sportovců, kdy spotřeba minerálu je daleko větší. Proto nebát se solit a poradit se se svým výživovým poradcem. Teď bych se pomalu dostal k té vodě.

 Spoustu lidí nestíhá přes den pít. Někdy zase se stejným pocitem, čím víc vypiju tak přiberu. Tělo je jako houba, čeho má dost to pustí. Každopádně vaše přeslazená cola nebo v dnešní době české sladké minerálky a k tomu 3 silné kafé přes den (které mimochodem parádně organismus odvodňují) určitě nestačí a tělo tak drží ve stresu kdy pracuje opět stejně jak s tukovými zásoby. Schovává si vodu na později.

Proto jako fitness trenér a výživový poradce silně doporučuji držet si pravidelnost i s pitným režimem. Svým svěřencům doporučuji vždy koupit zajímavou flaštičku, a na začátku dne si do ní nalít vodu s citrónem, mátou, limetkou cokoliv, co máte rádi, a přes den upíjet.

Míla Michalíček

Fitness trenér a výživový poradce
NPC Závodník

Fitness trenér Liberec

Kompletní spolupráce zahrnuje:

Rychlá navigace:

Stáhněte si zdarma 5 receptů, které Vám změní život!

Udělejte krok správným směrem

Trénink na profesionální úrovni. Vše pod dohledem profesionálního fitness trenéra a osobního coache Miloslava Michalíčka. Nastavíme správný mindset a vše přizpůsobíme pro co nejrychlejší a nejefektivnější výsledky.

Jdeš do toho?

 • Jídelníček
 • Tréninkový plán
 • On-line coaching
  • On-line coaching 24/7
  • neustálá konzultace jídelníčku a tréninkového plánu
  • Suplementační plán
  • Rady, typy a triky
  • Individuální přístup
 • Osobní tréninky
 • Pravidelné kontroly formy